Všechny kategorie
sidebanner.jpg

Blog

Domů>Blog

Akumulátorový vysavač a pračka JIMMY 3 v 1 HW10: od nynějška bude ještě jednodušší udržovat doma čistotu!

Vydavatel: Čas vydání: 2022-04-13

V kontextu rychlého života zabere sladění kariéry a rodiny spoustu času a energie. Když se vrátíte domů z náročného dne, obvykle si chcete jen odpočinout a udělat něco příjemného.

Ale v životě jsou často domácí práce, které je těžké uklidit a zaberou vám spoustu času a úsilí. Například: zem v nečistotách na podlaze, koření, horká polévka náhodně převrhnutá při vaření; jogurt, cereálie, džus, káva převrácená, když si děti hrají; prach a odpadky na površích v domácnosti atd.

Proto pro ty, kteří sní o čistotě domova, ale zároveň chtějí ušetřit čas a energii, je řešením výkonný, multifunkční vysavač a pračka 3 v 1.

多功能-1


JIMMY HW10 využívá patentovaný bezkartáčový digitální motor se 400W super sáním, kombinuje funkce vysávání, mytí a drhnutí dohromady, což dokáže vyčistit mokré i suché nečistoty a snadno si poradit s nepoddajným a lepkavým nepořádkem na různých podlahách. Můžete dokonce přejít na ruční vysavač a snadno odstranit prach a nečistoty z knihoven, postelí, pohovek a dalších. Nemusíte tedy připravovat tři samostatná zařízení – vysavač, smeták, mop.

1
Navíc je vybaven speciálním kartáčem na koberce, takže si bez námahy poradí i s prachem a nečistotami hluboko ve vašem koberci. Budete tedy příjemně překvapeni, když zjistíte, že doba čištění se zkrátí na polovinu.
地刷拼图
Také tento bezdrátový vysavač a pračka JIMMY HW10 se vyznačuje pokročilým LCD a vestavěným hlasovým asistentem, který vám poskytne všechny důležité informace v reálném čase.
2
A ještě více bez starostí je, že JIMMY HW10 dokáže automaticky vyčistit kartáčový válec a automaticky jej vysušit. Už se nikdy nemusíte bát, že si ušpiníte ruce a zapácháte na mokrém kartáčovém válečku, vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko!

未 标题 -1

Inovativní technologie bezdrátového vysavače a pračky JIMMY HW10 3 v 1 nepochybně ušetří váš čas, energii a usnadní domácí práce.
Předplatné

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Sledujte nás

Chceme od tebe slyšet