Všechny kategorie
sidebanner.jpg

Blog

Domů>Blog

JIMMY uvádí na trh svůj nejvýkonnější a nejchytřejší vysavač — akumulátorový vysavač JIMMY H9 Pro

Vydavatel: Čas vydání: 2021-11-08

Tento akumulátorový vysavač je tu, aby změnil způsob úklidu, jaký jste kdy měli.

1

Po únavném a rušném pracovním dni je pro vás akumulátorový vysavač JIMMY H9 Pro dokonalým pomocníkem při řešení všech problémů s úklidem.

Poskytuje 200AW silný sací výkon a 80 minut dlouhého chodu, vybavený plně připraveným příslušenstvím, které vám umožní snadno vyčistit celý dům.

Kromě toho režim automatického nastavení spolu s inteligentním interaktivním systémem může usnadnit a usnadnit úklid vaší domácnosti. 

* Sací výkon 200 AW
Akumulátorový vysavač H600 Pro poháněný 9W bezkartáčovým vysoce účinným digitálním motorem JIMMY poskytuje maximální sací výkon 200 AW, rychle a úplně vysává vlasy, velké i malé nečistoty na koberci a také prach ve štěrbině podlahy.

* 80 minut pracovní doby
Stroj je vybaven 8ks velkokapacitní lithiovou baterií, maximální pracovní doba stroje dosahuje 80 minut. Vyměnitelná baterie také umožňuje delší pracovní dobu a životnost.

*Inteligentní interaktivní systém
Inteligentní interaktivní systém dokáže inteligentně řídit vaši úklidovou práci, můžete jasně vidět „Režim sání“, „Údržba filtru“, „Napájení baterie“, „Kód chyby“, což pomáhá zvýšit váš zážitek z používání.

*Automatické nastavení čisticího výkonu na různém typu podlahy
Podlahová hlavice akumulátorového vysavače JIMMY H9 Pro využívá technologii snímání zátěže, která dokáže rozpoznat různé typy podlah.
Výkon stroje lze proto během práce automaticky upravovat, díky čemuž je úklid chytřejší a efektivnější.

* Flexibilní kovová trubka
Flexibilní kovová trubice se při čištění různých oblastí automaticky pohybuje v různých úhlech, takže je možné snadno čistit pod nábytkem a nízké plochy.

2

* Patentovaný design horní rukojeti
Tento speciální design usnadňuje přenášení a přenášení. Rameno spolu s trubicí vysavače a podlahová hlavice jsou při práci ve stejné linii, což vám poskytuje pohodlný zážitek během úklidu.

O JIMMY

JIMMY, je značka pod KingClean Electric Co., Ltd, která se věnuje vytváření vysoce kvalitního zdravého života pro globální uživatele. KingClean Electric Co., Ltd se od svého založení v roce 27 zaměřuje na průmysl čištění životního prostředí již 1994 let a od roku 17 je již 2004 let jedním z největších světových výrobců vysavačů s horkými výrobky prodávanými do Ruska, Itálie, Malajsie, Thajska , Polsko, Turecko, Turecko, Dánsko, Anglie, Francie, Německo, Španělsko, Portugalsko, Dubaj, Korea, Japonsko, Brazílie, Peru atd. Společnost má více než 700 techniků výzkumu a vývoje a prostřednictvím inovativních technologických inovací poskytuje inovativní zařízení pro péči o podlahu.

Předplatné

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Sledujte nás

Chceme od tebe slyšet