Všechny kategorie
sidebanner.jpg

Blog

Domů>Blog

Společnost JIMMY uvádí na trh bezdrátový vysavač a pračku PowerWash HW8 Pro, která dobývá špinavé čištění podlah

Vydavatel: Čas vydání: 2021-06-21

Tento inteligentní čistič podlah vysává a myje jedním průchodem a zkracuje dobu čištění na polovinu
01 – 副本

Už jen přemýšlet o tom, že vás po náročném dni nebo únavném vaření shrnete zametání a vytírání po podlaze, byla velká bolest hlavy. JIMMY si je velmi dobře vědom každodenních výzev čištění, kterých se vždy bojíme. Lepkavý nepořádek a zaschlé skvrny s chlupy domácích mazlíčků a velkými částicemi na tvrdých podlahách jsou opravdu časově náročné a nelze je snadno a rychle provést pomocí tradičního mopu a vysavače. Abychom tomu čelili, představila společnost JIMMY nový inteligentní bezdrátový vysavač a pračka JIMMY PowerWash HW8 Pro, nabídnout nový snadný zážitek pro všechny úkoly čištění.


Bezšňůrový bezdrátový PowerWash HW8 Pro od společnosti JIMMY vysává, umývá a drhne podlahu současně a podlahu okamžitě vysuší, aniž by zanechal skvrny. Tato inteligentně napájená vysavač a pračka vám umožní precizně řídit objem a polohu rozprašovaného vody, takže je na vás, abyste se rozhodli, kdy vysávat a kdy umýt a vydrhnout vodou a čisticím roztokem. Unikátní design externího výstupu rozprašování zviditelňuje stříkání a přímo stříká vodu na požadovaná místa, která po umytí zanechává podlahu co nejsušší.


Navrženo pro hloubkové čištění všech druhů nečistot na různých površích, univerzální JIMMY HW8 Pro je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem, který pohání velké sání a snadno odstraňuje tvrdé, přilepené nečistoty nebo problémy s každodenním čištěním podlahy, jako jsou mastnota, skvrny od mléčné kávy, chlupy od domácího mazlíčka, drobky atd. povrch včetně dřevěné podlahy, dlaždic, mramoru, vinylu atd.

02 – 副本

Inteligentní vestavěný LED displej zobrazuje informace v reálném čase, včetně nastavení napájení, napájení z baterie, režimu čištění a připomíná vám, abyste vyplnili čistou vodu nebo čistou špinavou vodu. Jakmile je čištění dokončeno, umístěte pračku na základnu nabíječky, jediným stisknutím tlačítka přejde stroj do režimu samočištění, aby automaticky umyl kartáč. JIMMY PowerWash HW8 Pro je vybaven vyměnitelnou lithiovou baterií, která vydrží až 35 minut na dlouhou dobu a je schopna dokončit úplné čištění domu na jedno nabití.


O JIMMY

JIMMY, je značka pod KingClean Electric Co., Ltd, která se věnuje vytváření vysoce kvalitního zdravého života pro globální uživatele. KingClean Electric Co., Ltd se od svého založení v roce 27 zaměřuje na průmysl čištění životního prostředí již 1994 let a od roku 17 je již 2004 let jedním z největších světových výrobců vysavačů s horkými výrobky prodávanými do Ruska, Itálie, Malajsie, Thajska , Polsko, Turecko, Turecko, Dánsko, Anglie, Francie, Německo, Španělsko, Portugalsko, Dubaj, Korea, Japonsko, Brazílie, Peru atd. Společnost má více než 700 techniků výzkumu a vývoje a prostřednictvím inovativních technologických inovací poskytuje inovativní zařízení pro péči o podlahu.

Předplatné

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Sledujte nás

Chceme od tebe slyšet