Všechny kategorie
sidebanner.jpg

Blog

Domů>Blog

Jimmy uvádí na trh vysavač „Super Suction King“ JV85 Pro

Vydavatel: auth Čas vydání: 2021-03-01

Jimmy, pod značkou Kingclean, se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu elektrických domácích spotřebičů. Díky více než 26 letům zkušeností v oboru, 750 konstruktérům a 1300 patentovaným technologiím vede ve výrobě bezkartáčového digitálního motoru s 55% vysokou účinností a rychlostí 100,000 XNUMX ot./min na světě. Jimmy vždy vedl v technologii vysavačů.

banner 1920x720

Společnost Jimmy se zavázala posílit postavení koncových uživatelů poskytováním nejpohodlnějších, nejúčinnějších a nejkomplexnějších řešení čištění. Jimmy JV85 Pro byl vyvinut s tímto jediným účelem.

Nejnovější iterace JV85 Pro má být ze své rozsáhlé sbírky vysavačů nejvýkonnějším ručním vysavačem na světě. Díky úžasnému sacímu výkonu 200 AW a výdrži baterie až 70 minut. Patentovaná technologie horizontálního cyklónu Jimmy je nejlepší ve své třídě. Flexibilní konstrukce kovové trubky navíc usnadňuje čištění pod nábytkem. Jimmy JV85 Pro bezpochyby způsobí převrat v domácích domácnostech poskytováním nejsilnějšího sacího výkonu.

Sací výkon 200 AW

JV550 Pro, poháněný bezkartáčovým digitálním motorem Jimmyho 85 W a patentovaným horizontálním cyklónovým designem, poskytuje maximální sací výkon 200 AW a využívá nejkonzistentnější a nejsilnější sání, které bez námahy odstraní i ty nejodolnější nečistoty. 

70 minut pracovní doby

Vestavěné baterie 8 * 2500 85 mAh, Jimmy JV70 Pro je vybaven vysoce účinným motorem, který pracuje nevídaných XNUMX minut na plné nabití, což stačí na 200m2 oblast.

Pružná kovová trubka

Kovová trubka má uprostřed závěs, který pomáhá čističi automaticky se pohybovat v různých úhlech při čištění konkrétních oblastí. Je velmi důležité pro čištění v hlubokých a těžko přístupných rozích nebo hranách. Uživatelé budou moci bez námahy čistit za rohy a pod nábytkem.

Specializované válečkové kartáče 

JV85 Pro je dodáván s elektrickým podlahovým kartáčem a kartáčem na koberce.
Kartáč na podlahy používá měkké i tvrdé chloupky k zachycování prachu a setí špínu od země. Kartáč s koberci je vybaven páskovou směsí z nylonové gumy, díky níž je obzvláště účinný při vstřebávání vlasů a zbytků z hloubky koberců.

Motivací vždy bylo, že Jimmy JV85 Pro by měl být v každém domě, a proto byl odpovídajícím způsobem oceněn. A pokud uživatelé rádi mají doma nejnovější a nejlepší přístroje, budou milovat vysavač Jimmy JV85 Pro. 


Předplatné

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Sledujte nás

Chceme od tebe slyšet